Publicat 30 Mar 2019 | Reactualizat 29 Apr 2019 | Expiră 30 Apr 2019

ASISTENT MANAGER CU EXPERIENTA IN DOMENIUL RETAIL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica cu initiativa si fluenta verbala;
- Cunoasterea limbii engleze - nivel avansat, cerinta obligatorie;;
- Experienta in domeniul comertului cu amanuntul –cerinta obligatorie;
- Flexibilitate si rezistenta la stres;
- Foarte buna cunoastere a sistemului de operare MS Office: word, excel, ;
- Abilitati de comunicare, negociere, prezentare si mediere;
- Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;
-Placere si motivatie pentru a-si desfasura activitatea in domeniul fashion

Descrierea jobului

- Preluarea unor sarcini si atributii ale Directorului General, la solicitarea expresa a acestuia;
- Programarea intalnirilor Directorului General si intocmirea agendei de lucru a acestuia;
- Administrarea documentatiei de lucru si a corespondentei;
- Efectuarea controalelor in magazinele din retea;
-Ofera suport continuu si se asigura de o buna desfasurare a activitatii de vanzare, in toate magazinele din retea chiar si prin suplinirea personalului de vanzari,atunci cand este nevoie;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii;
Vor fi selectionate, cu prioritate, Cv-urile candidatilor cu experienta in fashion retail

Compania OFY GRUP activeaza pe piata de retail, in domeniul fashion, avand o istorie in piata, de peste 18 ani

Expirat
ASISTENT MANAGER CU EXPERIENTA IN DOMENIUL RETAIL  -  SC OFY GRUP SRL1

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles