Publicat 06 Oct 2008 | Expiră 06 Nov 2008

asistent manager cu atributiuni de facturare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii medii de preferinta economice;
- persoana comunicativa si ordonata in gandire, fire activa, spirit implementator, statornica;
-experienta in contabilitate primara - facturare, registru de casa - avantaj cunoasterea programului WinMentor;
-cunoastere pachet Office;
Experienta intr-un post similar minim 2 ani

Descrierea jobului

-activitati de secretariat specifice punctului de lucru EuroNarcis din Timisoara;
-intretinerea relatiilor cu partenerii EuroNarcis ( comunicare telefonica si email);
-primire comenzi de la departamentul vanzari si emiterea facturilor;
-evidenta contabilitate primara - intocmire registru de casa, receptie marfa de la depozitul central;

EURO NARCIS a fost infintata in 2002 la Tirgu Mures, fiind un distribuitor la nivel national al companiilor germane Vormann (conectori metalici pentru asamblarea lemnului) si SPAX (suruburi utilizate in industria lemnului si tamplarie PVC si aluminiu). Sediul central este la Tirgu Mures, avand inca 3 puncte de lucru in tara, la Bucuresti, Bacau si Timisoara, cu o echipa tanara si ambitioasa (peste 40 de angajati), ne propunem extinderea pietei de desfacere si atingerea tintelor propuse.

Expirat
asistent manager cu atributiuni de facturare  -  SC Euro Narcis SRL