Asistent manager cu atributii de HR

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Persoana organizată, atentă la detalii;
  • Capacitate de lucru cu termene limită;
  • Determinare, responsabilitate în muncă;
  • Abilităţi de comunicare şi lucru în echipă;
  • Orientare spre acţiune;
  • Dornica de a invata lucruri noi aria resurselor umane.

Descrierea jobului

  • Redactare documentatiei specifice departamentului si expedierea actelor prin diferite modalitati: oficiul postal roman, curierat, inclusiv urmarire AWB-uri;
  • Printare, denumire/redenumire, scanare, plasare in dosare fizice/electronice a documentelor specifice departamentului de resurse umane la solicitarea angajatilor ierarhic superiori;
  • Organizare bibliorafturi, indosarierea si arhivarea dosarelor de personal ;
  • Verificarea continutului de dosar, intocmire OPIS-uri pt bibliorafturi;
  • Plasarea candidatilor noi sositi in locul de cazare. Receptionarea cu atentie a actelor solicitate de la candidatii noi sositi in vederea demararii procesului de angajare;
  • Relatia cu clinica medicala in vederea efectuarii controlului medical pentru angajare/ repetarii controlului periodic, dupa caz, si la nevoie.
  • Deplasari la Inspectoratul General de Imigrari in vederea ridicarii permiselor de sedere;
  • Evidenta si comanda obiecte papetarie pentru birou;
  • Alte sarcini specifice activitatii zilnice in departamentul de resurse umane;

Alte informatii:
  • Punct de lucru: Bucuresti, sector1 ;
  • Salariu atractiv ;
  • Studii necesare: liceu ;
  • Se ofera training;
Publicat 31 Aug. 2022 Reactualizat 28 Sept. 2022 Expiră 30 Sept. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.