Publicat 21 Mai 2020 | Reactualizat 05 Iun 2020 | Expiră 06 Iun 2020

Asistent Manager / Credit controller

1 post
Expirat
Descrierea postului:
-asistarea (suport administrativ) directorului general
-contabilitate primara (evidente cec-uri, registrul de casa, registru POS)
-activitati dе secretariat
-primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor dе contact din societate
-asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
-ordonat documente, arhivat
-stabileste agenda diverselor persoane (rezervare la hotel, meniuri, etc)
-intocmirea diverselor documente, prezentari, etc
-selectarea corespondentei
-expedierea de documente /instiintari catre terti parteneri
-tine legatura cu persoanele similare din grup
-rezolva operativ organizare evenimente, targuri, prezentari
-suna clientii cu debite restante zilnic
-intocmeste si expedieaza lunar instiintarile de plata clientilor
-limite de credit clienti
-tine legatura cu asiguratorul de creante

Cerinte:
-absolventa de studii superioare economice sau juridice
-cunoscatoare de Windows (word, excel, power point, outlook)
-spirit întreprinzător, perseverent, activ, onest, ordonat,
-cu initiativa,
-foarte bune cunostiinte de limba germana sau engleza
-suport celorlalte departamente atunci cand se solicita.
-de preferina persoana posesoare de carnet de conducere cat. B

Se ofera:
posibilitatea de a lucra într-o companie multinaţională de prestigiu,
posibilitatea de a-şi construi o carieră
posibilitatea de avansare în structura firmei,
posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tânăr şi ambiţios,
pachet salarial atractiv, în funcţie de realizări.
Telefon mobil, laptop, asigurare medicala, tichete de masa, concediu de odihna in functie de vechimea in munca
Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV şi scrisoarea de intenţie până la data de 07.06.2020 la adresa: RO-061101 Bucureşti, B-dul Iuliu Maniu nr. 453-457, sect 6, tel: 021 317 02 35, Fax: 021 317 02 62, e-mail: bucuresti@schrack.ro

  SCHRACK Technik S.R.L., filiala din România a firmei austriece SCHRACK Technik GmbH, producător şi furnizor de aparataj electric de joasă tensiune, cablare structurată, cabluri şi conductoare, corpuri de iluminat (mai multe detalii despre companie: a se vedea www.schrack.ro)
Expirat
Asistent Manager / Credit controller  -  Schrack Technik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles