Publicat 27 Sep 2013 | Expiră 29 Oct 2013

Asistent manager / Coordonator administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana dinamica, sociabila, rezistenta la stres, orietata catre solutii si dornica sa lucreze intr-o echipa tanara si un mediu provocator?
Esti asteptat sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele cerinte: detii foarte bune abilitati de comunicare si relationare (usurinta, claritate si coerenta in exprimare, oral si scris), ai o atitudine proactiva combinata cu o foarte buna organizare si capacitatea de lucru cu mai multe proiecte simultan.
Criterii obligatorii:
- Experienta profesionala: minim 2 ani pe un post cu responsabilitati similare;
- Absolvent de studii superioare cu profil de stiinte juridice/ stiinte economice;
- Cunostinte excelente de operare PC;
- Inteligenta si perspicacitate (capacitate de analiza si sinteza, memorie, rationament numeric).

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului se impart pe urmatoarele arii majore:
Juridic:
-gestionarea relatiilor cu tertii (parteneri, avocati, notari, institutiile statului);
-negocieri de contracte favorabile firmei;
-infiintari firme, modificari constitutive;
Proiecte de finantare:
-participarea la redactarea proiectelor;
-gestionarea procesului de aplicare;
-coordonarea implementarii proiectelor;
-realizarea raportarilor (trimestrial/anual);
Administrativ:
-coordonarea departamentului administrativ;
-deschidere/inchidere puncte de lucru;
-asigurarea functionalitatii legale ale punctelor de lucru (avize, licente, contracte, renovari);
-activitati de secretariat (asigurarea protocolului, participarea la sedinte de lucru, gestionarea corespondentei, transmitere documente fax, preluare-directionare apeluri, arhivare documente);
-gestionarea parcului auto (foi de parcurs, inmatriculari, radieri, planificare evaluari periodice: RCA, ITP etc.).

Alaturi de noi vei beneficia de:
- Salariu motivant, corelat cu performanta;
- Interactiunea cu o echipa tanara, dinamica si profesionista;
- Oportunitati de instruire, dezvoltare si perfectionare profesionala continua;

Daca doresti sa lucrezi intr-o companie profesionista cu sanse reale de a creste profesional in conformitate cu performantele tale, convinge-ne ca esti persoana de care avem nevoie si aplica pentru acest post.

*Este apreciata prezenta scrisorii de motivatie in cadrul aplicatiei.

Agress este un grup de companii care se află într-o continuă dezvoltare indiferent de situaţia economica, politică sau socială din mediul de afaceri în care activează.
Grupul Agress îşi propune să fie locul 1 în toate mediile de afaceri în care activează echilibrând această direcţie cu orientarea către profitul clienţilor, angajaţilor şi partenerilor săi.

Pentru mai multe detalii vizitati www.agress.ro

Expirat
Asistent manager / Coordonator administrativ  -  Agress Business Company

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles