Asistent manager / Contabilitate primara

INTERSOFEX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

•Experienta in contabilitate primara
•Cunostinte de limba engleza (scris si vorbit)
•Bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
•Abilitati de comunicare, organizare si sistematizare
•Atentie catre detalii, responsabilitate, ordine, corectitudine si punctualitate

Descrierea jobului

•Gestionarea apelurilor telefonice/fax
•Inregistrarea, distribuirea si organizarea corespondentei si a documentelor
•Relationarea cu clientii si furnizorii de materiale si servicii
•Suport pentru colegii aflati in teren
•Activitati legate de administrarea si intretinerea biroului
•Asigurarea necesarului de papetarie, protocol, echipament de lucru
•Alte activitati specifice de secretariat si administratie
•Centralizarea si verificarea corectitudinii documentelor contabile primare primite de la terti cum sunt: facturi, chitante, deconturi, extrase de cont, conform cu legislatia in vigoare
•Inregistrarea si arhivarea in bune conditii a documentelor financiar-contabile.
•Asigurarea evidentei facturilor primite de la furnizori, a facturilor emise, a registrului de casa
•Evidenta, urmarirea si raportarea derularii contractelor de service
•Intretinerea relatiei cu furnizorii de servicii de personal, SSM, PSI, gesiunea deseurilor si intocmirea pontajului zilnic
•Verificare foi de parcurs auto, urmarirea asigurarilor RCA, CASCO, Rovignete, ITP pentru masinile firmei

Cu o vechime de peste 28 de ani, compania este unul dintre furnizorii cei mai importanti de echipamente de service pentru industria auto din Romania.
Pe parcursul anilor a evoluat, astfel incat să raspunda cat mai bine cerintelor clientilor.
Publicat 5 oct. 2021 Reactualizat 2 nov. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos