Publicat 20 Ian 2019 | Expiră 20 Feb 2019

ASISTENT MANAGER- Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de baza: medii/superioare
Cunostinte: cunostinte operare MS
Lb. engleza: nivel mediu;
Experienta de minim 6 luni in activitati administrative sau suport (secretariat/logistica/marketing, etc.);

  • Flexibilitate, dinamism si rapiditate in adaptarea la cerintele companiei;
  • Persoana determinata, motivata, organizata, atenta la detalii;
  • Abilitati de comunicare si relationare prin telefon sau in scris;
  • Atitudine proclient;
  • Persoana dornica sa invete si sa se afirme.
  • Cunoscator al mediilor de promovare online: Google adwords, social media si e-mail marketing – reprezinta avantaj;
  • Personalitate creativă şi cu iniţiativă, capabila sa lucreze în echipă
  • Aptitudini de intelegere a notiunilor tehnice auto

Descrierea jobului

Domeniul de baza al activitatii: suport in activitatea de vanzare auto OPEL/VOLKSWAGEN
Obiectivele postului:
Suport administrativ si logistic pentru echipa de vanzari.

Principalele sarcini si responsabilitati:

  • Responsabila de derularea si logistica stocului de masini noi – intocmeste documentatia de receptie, transfer intre locatii, facturile de vanzare.
  • Gestionarea parcului auto Demo (documentatie inmatriculari, asigurari, fise drive test clienti), numere provizorii/test.
  • Gestionare/opisare/arhivare dosare vanzare masini noi;
  • Activitate follow-up:
    • apelare clienti in urma vizitei in service, pentru identificarea nemultumirilor, nevoilor, sau asteptarilor acestora;
    • apelare clienti pentru a informa termene de revenire in unitatea service (ITP, revizie, diverse campanii producator/interne, etc.)
  • Mentinerea “la zi” a bazei de date de clienti.
  • Prelucrarea si administrarea bazelor de date a departamentelor de vanzari si marketing;
  • Distribuirea si promovarea mesajelor organizatiei pe canalele social media.
  • Coordonarea organizarii evenimentelor specifice
Salarizare compensatii si beneficii: pachet salarial competitiv ce include bonusuri de performanta; oportunitati de dezvoltare personala si profesionala

Canalele de transmitere a cv-urilor: aplicatie ejobs.ro; www.radacini.ro; [email protected]; [email protected];
Mesaj catre candidati: Va rugam sa transmiteti CV-ul, doar daca aveti indeplinite conditiile de aplicare din profil. CV-urile care nu corespund profilului, nu vor fi luate in considerare pentru acest post.
Data maxima de aplicare: 15.02.2019
DESCRIEREA COMPANII
Radacini Grup este unul dintre cei mai mari actori ai pietei auto din Romania, detinand in portofoliul sau marci auto consacrate precum Opel, Mazda, Volkswagen, Peugeot, Suzuki, Honda, Citroen, Chevrolet (service), Audi (service). Radacini Grup detine centre auto integrate in Bucuresti, Brasov, Constanta, Braila, Galati, Ploiesti.
In Constanta, grupul Radacini este prezent din 2009, cu marca Opel, vanzari si service, iar incepand cu anul 2016 este distribuitor si service autorizat Volkswagen, prin Darius Motors SRL.

Expirat
ASISTENT MANAGER- Constanta  -  Radacini Motors

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles