de ani Fără Frică...

Publicat 13 Nov 2019 | Expiră 13 Dec 2019

Asistent Manager Complex Rezidential Ambasad'Or Home

1 post

Candidatul ideal

- abilitati comunicare si relationare;
- abilitati de planificare si organizare;
- capacitate de adaptare, dinamism, implicare;
- abilitati de invatare rapida
- disponibilitate de incepere imediata

Descrierea jobului

Cautam o persoana pozitiva, dinamica, cunoscatoare a limbii engleze, perspicace, capabila si doritoare sa se formeze si dezvolte intr-un mediu profesional.
- interfata intre clienti;
- prelucrare documente specifice;

Descrierea companiei

Complex Rezidential

Asistent Manager Complex Rezidential Ambasad'Or Home  -  Complex Rezidential Ambasad'Or Home

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles