Publicat 01 Oct 2008 | Expiră 01 Nov 2008

ASISTENT MANAGER cod ASS

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe :
- studii superioare
- experienta minim 2 ani intr-un post similar
- cunostinte de limba engleza avansate (limba franceza constituie avantaj)
- cunostinte avansate de operare MS Office
- cunostinte temeinice de planificare si redactare documente
- abilitati de comunicare in stilul adecvat mediului de afaceri
- persoana dinamica, responsabila si entuziasta
- initiativa si orientare catre rezultat;

Alte informaţii :
- mediu de lucru confortabil, echipamente şi metode de afaceri de ultimă oră
- atmosferă de muncă moderna intr-o echipa tanara si motivata
- angajament pe termen lung si oportunitatea - salariu motivant
- subordonat Directorului Executiv
- locaţie de lucru: com.Ceptura, jud.Prahova - transport asigurat .

Descrierea jobului

Atribuţii :
- organizarea si urmarirea agendei Directorului Executiv
- organizarea de reuniuni, intalniri si deplasari
- redactarea documentelor oficiale
- gestionarea fluxului documentelor Directorului Executiv;
- transport asigurat .

Trimiteţi CV-urile dvs. pâna la data de 20.10.2008 pe adresa de e-mail: office@pari.ro sau la nr de fax 0344 814 726 (menţionaţi codul ASS). Numai persoanele selecţionate vor fi contactate. Asigurăm confidenţialitatea

Pentru Clientul nostru COILPROFIL grup international, specializat in producerea de tabla cutata, tigla metalica, panouri sandwich, cu o moderna fabrica in Ceptura, jud.Prahova, selecţionăm : ASISTENT MANAGER cod ASS

Expirat
ASISTENT MANAGER cod ASS  -  Cabinet PARI