Publicat 28 Iul 2019 | Reactualizat 27 Aug 2019 | Expiră 28 Aug 2019

Asistent Manager CEO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana responsabila, serioasa, punctuala, ordonata;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, claritate si coerenta in exprimarea;
- Bune cunostinte de utilizare a calculatorului - pachetul MS Office; internet;
- Cunoastere limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte limba maghiara – avantaj;
- Prezenta placuta si sociabila;
- Abilitati de rezolvare rapida a problemelor in mod eficient;
- Abilitatea de a mentine confidentialitatea si discretia in toate aspectele jobului;
- Determinata si motivata de performanta.

Descrierea jobului

- Asigura legatura dintre CEO si persoane din cadrul organizatiei sau din afara acesteia;
- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice, mail uri, etc;
- Asista CEO la sedinte de lucru si intalniri de afaceri;
- Urmareste agenda CEO;
- Redacteaza, la cerere, documentatie, cereri, adrese, rapoarte, prezentari;
- Desfasoara la nevoie activitati de traducere pentru necesitatile interne ale companiei;
- Pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care acces.

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate. Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Expirat
Asistent Manager CEO  -  Stanleybet

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles