Publicat 13 Mar 2018 | Expiră 13 Apr 2018

ASISTENT MANAGER BRANDULUI DE FASHION OMRA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-cunostinte operare PC si social media
-limbi straine: engleza avansat, avantaj vorbitorii de franceza sau araba.
-rezistenta la stres
-sociabila si aspect fizic placut
-atentie distributiva
-fara antecendente penale
-calitati de comunicare excelente
-excelent organizator
-experienta in vanzari este un atu excelent
-studii superioare sau in curs

Descrierea jobului

Program de lucru 4/8 ore.
Comunicare cu magazile online, cu diversi clienti si furnizori.
Preluare comenzi si livrare,operare calculator,facebook.
Primirea clientilor si colaboratorilor in showroom.

Brandul Omra este singurul brand de fashion eco friedly din Romania care isi pregateste iesirea pe pietele internationale. Produsele noastre sunt de inalta calitate si dorim sa atragem colaboratori pe masura calitatii acestora.

Expirat
ASISTENT MANAGER BRANDULUI DE FASHION OMRA  -  TRUE TEXTIL SRL