ASISTENT MANAGER-BACK OFFICE DEPARTAMENT VANZARE CARNE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- cunoștințe solide de operare PC (Excell, Word, Power Point);
- abilități de organizare a informației, stabilire de priorități;
- comunicare cu clienții (telefonic, email);
- operativ/ă în realizarea obiectivelor şi a sarcinilor trasate;
- gandire strategica, rigurozitate, atentie la detalii, dorinta de a învăța lucruri noi;
- persoană dinamică.

Descrierea jobului

- Urmărirea evoluției clienților și a proiectelor, a comenzilor din departamentul de vânzări, shop online.
- Procesarea comenzilor;
- Întocmirea de acte de livrare, facturi, documentații necesare;
- Întocmire dosare de clienți;
- Întocmirea și pregătirea de diverse situații, raportări, stocuri de marfă;
- Gestionarea bazelor de date ale departamentului şi operarea modificărilor apărute;
- Menținerea relației cu clientul/furnizorul (email, telefon);
- Întocmire de oferte către clienți și comenzi de marfă;
- Suport în toate activitățile administrative ale departamentului.

Descrierea companiei

Who we are

Our values are what binds us all as a unit and as a company. Our values are our way to success. Our employees bring our values to life, while focusing to improve the life of our clients, partners and consumers:

Integrity Leadership and Innovation Responsibility Passion for Success

What we do

The group of companies KARPATEN MEAT is a multinational company active in the agricultural / livestock field located in Sibiu. The company has the largest breeding farm of Angus beef cattle in Europe. The production system includes all stages of production, starting with breeding of Angus cattle on the Romanian pastures, to calves production, to fattening until a specialized processing of the beef and its marketing to export and in Romania.

Publicat 11 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022