ASISTENT MANAGER/ ATRIBUTII ADMINISTRATIVE

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2500 - 3500 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- absolvent/a studii medii/superioare
- experienta in activitatea de secretariat
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook)
- capacitate de coordonare , analiza si sinteza
- persoana bine organizata, dinamica , serioasa, punctuala , responsabila , atenta la detalii
- capabil/a sa lucreze individual dar si in echipa
- permis auto

Descrierea jobului

- Activitati de secretariat
- Indosarierea si arhivarea documentelor
- Intocmirea zilnica a listei cu anunturile de interes extrase de pe platforma SEAP
- Copierea , scanarea si imprimarea documentelor
- Raspunde de inregistrarile de contabilitate primara si de verificarea financiara a contractelor societatii
- Raspunde de relatia cu bancile
- Primirea si gestionarea documentelor zilnice ; transmiterea corespondentei prin curierart rapid
- Pastrarea relatiei cu furnizorii, clientii si colaboratorii
- Suport pregatire documente pentru departamentul achizitii
- Experieta de lucru in domeniul achizitiilor publice - constituie avantaj

Descrierea companiei

firma distributie / prestarii servicii
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022