Asistent manager atelier design floral

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2800 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Atelier cauta persoana responsabila, punctuala, placuta, bine organizata, pozitiva, cu bune abilitati de comunicare si relationare activa pentru postul de asistent manager.

Descrierea jobului

Postul presupune mentinerea relatiei cu clientii, gestionarea comenzilor zilnice si a evenimentelor.

Cerinte obligatorii :
- capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor
- cunostinte operare PC (browser, word, excel, client mail, pagini social media) si smartphone
- operare cu pos, casa de marcat
- limba engleza
- disponibilitatea de a lucra alternativ in weekend.
- preluarea apelurilor telefonice
- preluarea comenzilor - telefonic, email, facebook, instagram.
- gestionarea livrarilor zilnice
- mentinerea relatiilor cu clientii si colaboratorii atelierului.

Oferim un mediu de lucru dinamic, in compania unui colectiv tanar, salariu in functie de experienta in domeniu si bonusuri in functie de performanta.

Este un atelier de design floral ce ofera servicii de calitate inca din anul 2008. Impreuna cu o echipa tanara si dinamica, transformam florile in aranjamente deosebite, personalizate pentru cerintele fiecarui client.

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos