Publicat 25 Nov 2019 | Expiră 26 Dec 2019

ASISTENT MANAGER / ASISTENT RELATII CLIENTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cautam o persoana stabila, serioasa,

excelente abilitati de comunicare

bune cunostinte IT

experienta in folosirea diferitelor sisteme de operare

atitudine profesionista in relatia cu clientii

Descrierea jobului

preluarea apelurior si oferirea de informatii clientilor

rezolvarea cu promptitudine a solicitarilor venite din partea clientilor

iDava Solutions este o companie cu capital 100% romanesc ce are ca principala activitate comercializarea softului iStoma, soft dedicat managementului clinicilor stomatologice. Aplicatia iStoma a reusit sa inlocuiasca toate softurile de gestiune similare din Romania si este singura aplicatie din Romania folosita in tari din vestul Europei.

Expirat
ASISTENT MANAGER / ASISTENT RELATII CLIENTI  -  iDava Solutions

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles