Publicat 11 Oct 2008 | Expiră 11 Nov 2008

asistent manager artistic

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-abilitati de relationare si comunicare:
-capacitate de realizare si coordonare a evenimentelor;
-initiativa si creativitate;
-absolvirearea unor cursuri de specialitate constituie un avantaj;
-cv insotit de poza recenta pe adresa de e-mail:media.cris@yahoo.com.

Descrierea jobului

-programeaza,realizeaza si coordoneaza agenda evenimentelor;
-elaboreaza comunicatele de informare in raport cu strategia de comunicare;
-identificarea mijloacelor optime de promovare;
-pachet salarial atractiv.

-centrul cultural-artistic mediacris are ca obiect de activitate promovarea si organizarea de evenimente in domeniul showbiz-ului si divertismentului;
-informatii la telefon:0733357757 sau pe adresa de e-mail:media.cris@yahoo.com.

Expirat
asistent manager artistic  -  mediacris center

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles