Publicat 15 Sep 2008 | Expiră 16 Oct 2008

ASISTENT MANAGER - analize de vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare;
- experienta pe un post similar minimum 1 an;
- abilitate în operarea programelor Office Microsoft (Power Point, Excel);
- răbdare, atenţie la detalii;
- responsabilitate, conştiinciozitate;
- abilităţi de comunicare şi relaţionare;
- atitudine proactivă şi dinamism.

Descrierea jobului

- oferă asistenţă managerială;
- realizează periodic rapoarte, analize şi prezentări de vnzări;
- pregateste, elaboreaza toate rapoartele de tip ocazional – situatii şi analize.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din România, cu peste 10.000 clienţi activi direcţi şi acoperirea întregului teritoriu naţional.

Garantăm pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Orkla, Campina, Top Products şi brandul propriu, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro

Expirat
ASISTENT MANAGER - analize de vânzări  -  S.C. WHITELAND IMPORT EXPORT SRL