Publicat 02 Mai 2017 | Reactualizat 19 Iun 2017 | Expiră 23 Iun 2017

Asistent magazin online/e-commerce

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa magazinului online Decathlon Romania?

Cautam persoane:
- pasionate de sport, generoase, dinamice si responsabile
- organizate, orientate catre clienti
- cu nivel mediu de Engleza sau Franceza

Descrierea jobului

- pregatirea comenzilor (inclusiv incasare produse si impachetare)
- asistenta clienti atat telefonic cat si pe mail
- cresterea numarului de vizitatori online, dar si a conversiei site-ului
- dezvoltarea vanzarilor online

Poti sa-ti folosesti ideile pentru a promova sportul tau preferat in mediul online.

Beneficii:
- program flexibil in functie de nevoile candidatilor
- posibilitate de promovare pe termen mediu

Descrierea companiei

RETAIL, PRODUCTION in sports products and services.

Expirat
Asistent magazin online/e-commerce  -  Decathlon Romania