Asistent logistica

Today Advertising - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Iti doresti un job unde sa ai parte de activitate si sa nu te plictisesti facand zilnic acelasi lucru? Noi iti punem la dispozitie job-ul la care tu visezi!
Echipa noastra are nevoie de o persoana activa si in acelasi timp foarte organizata. Un om care sa gestioneze comenzile si caruia sa-i placa munca in echipa.

Suntem una din cele top 10 companii de productie si distributie de materiale promotionale din Romania. Suntem ambitiosi si ne dorim sa facem fata in continuare tuturor proiectelor care vor veni in agentia noastra. Avem nevoie de tine pentru a oferi clientilor cele mai bune produse promotionale in siguranta si la timp.

ACTIVITATEA SE DESFASOARA IN PANTELIMON, ZONA SELGROS PANTELIMON

Descrierea jobului

Te potrivesti job-ului daca:

-esti o persoana cu spirit de initiativa si proactiv
- esti perseverent
- esti serios si responsabil
- esti atent la detalii si cunosti importanta lor
- esti o persoana dinamica, organizata si iubesti planificarea
- ai o personalitate puternica, cu valori stabile
- esti dornic sa inveti lucruri noi
- stii sa-ti organizezi timpul astfel incat cel petrecut la munca sa fie cat mai productiv
- Cunosti importanta lucrului in echipa
- Esti flexibil si ai capacitatea de a realiza multiple responsabilitati
- Ai abilitatea de a identifica si a intelege cu usurinta nevoile si dorintele colegilor si superiorilor

Experienta anteriorara in domeniul promotionalelor sau pe un post similar constituie un avantaj!

Responsabilitatile tale vor fi:
- receptie colete livrate de curieri/ furnizori interni sau externi
- receptie calitativa si cantitativa a marfii. Marfa sosita trebuie sa corespunda cu fisa de comanda
- ambalare marfa pentru expediere la client
- dezambalare marfa si pregatire pentru personalizare
- descarcare/incarcare colete marfa
- depozitare colete in conditii optime in depozit
- lucrari de manufactura ( lipit accesorii pe produse, montat accesorii, lipit etichete, asamblare produse sau pachete de produse
- ofera suport colegilor din departamentul de logistica

PENTRU ANGAJARE, CANDIDATII SELECTATI, VOR SUSTINE O PROBA PRACTICA PLATITA TIMP DE 2 ZILE LA SEDIUL FIRMEI.

Pe langa pachetul salarial discutat in urma interviului, vei avea parte si de:
- Un mediu de lucru placut si eficient astfel ca tu sa fii cat mai productiv
- Echipa tanara si sociabila
- Posibilitatea de a fi promovat in cadrul agentiei
- Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala
- Toate instrumentele necesare pentru ca tu sa fii cat mai eficient
Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos