Asistent Logistica Shoteria

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 3500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Echipa Shoteria cauta candidatul ideal pentru un post de Asistent Logistica – depozit in Bucuresti.

Competente necesare:
  • Experienta in mediul de depozit.
  • Bine organizat.
  • Un simt dezvoltat de responsabilitate.
  • Persoana serioasa, cu spirit de echipa.
  • Disponibilitate pentru munca fizica (in categoria de efort prelungit).
  • Permis conducere categoria B.
Competente care constituie un plus:
  • Cunostinte privind tipuri si marci bauturi alcoolice.
  • Experienta in manipularea si transportul marfurilor casante.

Descrierea jobului

  • Verifica stocurile si le aprovizioneaza conform necesitatilor.
  • Manipuleaza si asaza produsele in spatiile special destinate.
  • Responsabil de siguranta stocului din unitatile Shoteria.
  • Transfera marfuri intre diferitele unitati.
  • Inventariaza stocurile si logisitica companiei.
  • Intretine o buna organizare a spatiilor de lucru.
  • Pregateste logistica si bunurile pentru desfasurarea activitatii de evenimente.
Oferta noastra:
  • 3500 - 4500/ luna.
  • Ore suplimentare remunerate.
  • Program de lucru: 5 zile/ saptamana Luni – Vineri.
  • Bonus anual in valoare de 1500 lei.
  • Masina de serviciu marca Smart.
  • 21 de zile de concediu pe an.
  • Posibilitate de dezvoltare in cadrul companiei.

Shoteria Bar SRL este o companie multilateral dezvoltata ce activeaza in domeniul Horeca, pe segmentul Beverages, avand ca linii de business, baruri, liquor stores, delivery si evenimente specifice.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos