ASISTENT LICITATII

NITECH - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- absolvent studii superioare (chimie, fizica, biologie, constituie avantaj)
- cunostinte operare PC
- experienta utilizare SICAP constituie un avantaj
- cunostinte limba engleza
- persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii
- spirit de echipa
- capacitate de comunicare si coordonare

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- elaborarea ofertelor (identificare si analiza cerinte;identificarea departamentelor implicate);
- incadrarea in termene limita; elaborare oferta; urmarire feedback;
- Intocmirea dosarului de calificare conform cerintelor din licitatii ;
- centralizare date si arhivare documente;
- redactare corespondenta, oferte si alte documente necesare in relatia cu clientii;
- relationarea si comunicarea cu furnizorii.

Firma Nitech comercializeaza aparatura de laborator, mobilier de laborator, accesorii si consumabile.
Nitech ofera echipamente pentru dotarea urmatoarelor tipuri principale de laboratoare:
- laborator chimic
- laborator fizico chimic
- laborator de ape
- laborator de mediu
- laborator microbiologic
- laborator pentru controlul materiilor prime
- laborator interfazic sau de productie
- laborator de metrologie
Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos