Publicat 30 Iul 2008 | Reactualizat 28 Aug 2008 | Expiră 30 Aug 2008

ASISTENT Jurist/ Serviciul Intern de prevenire si protectie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare juridice, de preferat licentiat in drept Comercial
- cunoştinţe temeinice de operare PC – MS Office
- abilităţi de comunicare si lucru in echipa
- constituie avantaje: experienţa de muncă in domeniul juridic, cunoştinţe de bază din domeniul SSM şi PSI, capacitatea de muncă sub presiune, cunoaşterea limbii engleză.

Descrierea jobului

- întocmirea notificărilor către clienţi, raportat la scadenţa facturilor
- urmărirea măsurilor întreprinse de executorii judecătoreşti în vederea recuperării creanţelor
- monitorizarea instruirilor periodice SSM si PSI din cadrul departamentelor
- completarea fişelor individuale de instructaj SSM si PSI, şi a dosarelor medicale ale angajaţilor

Se oferă:
- instruire de specialitate
- condiţii de muncă excelente
- salariu atractiv
- post stabil într-o companie în continuă dezvoltare

ATP Exodus este o companie infiintata in anul 1995, avand capital integral romanesc. Raspandire la nivel national si trei divizii distincte: 1. Vanzare piese de schimb pentru camioane – cu 29 de sucursale in intreaga tara, 2. Centru Autorizat de Vanzare si Service Mercedes Benz – cel mai mare centru Mercedes-Benz din Romania, 3. Vanzare mobilier office – showroom in Bucuresti. Valorile noastre de baza sunt respectul reciproc, integritatea, profesionalismul si calitatea. Punem mare accent pe resursele umane ale companiei, fiind constienti de plus-valoarea de care putem beneficia asigurand satisfactia angajatilor. Motto-ul firmei ne reprezinta in totalitate: \"Calitatea nu are alternativa\". Pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-ul nostru: www.atp-exodus.ro.

Expirat
ASISTENT Jurist/ Serviciul Intern de prevenire si protectie  -  ATP EXODUS SRL