Publicat 19 Mai 2017 | Reactualizat 16 Iun 2017 | Expiră 20 Iun 2017

Asistent ING OFFICE Bucuresti

1 post |  Aplicare externa
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca stii despre tine ca:

Ai experienta in domeniul administrativ (constituie un avantaj);

Relationezi si comunici foarte bine cu clientii;

Ai cunostinte bune de operare calculator (MS Office: Word, Excel, Power Point);

Esti o persoana sociabila, serioasa, organizata, dinamica, motivata de rezultate.

Descrierea jobului

Misiunea ta:

Sa acorzi suport administrativ clientilor, managerului si colegilor din office.

Ce faci in acest rol?

Primesti, inregistrezi si distribui documentele generate de activitatea din cadrul office-ului;

Raspunzi de aprovizionarea office-ului cu materialele si consumabilele necesare desfasurarii activitatii;

Administrezi corespondenta si documentele necesare unei bune desfasurari a activitatii;

Oferi suport si informatii clientilor aflati in zona de Self Bank cu privire la produsele si serviciile bancare.

Descrierea companiei

Descopera ING
ING Bank Romania este parte a ING Group, institutie financiara internationala de origine olandeza care ofera servicii bancare si de management al activelor unui numar de peste 84 de milioane de clienti individuali, companii si institutii din peste 40 de tari din Europa, America de Nord, America Latina, Asia si Australia. Infiintat de oameni cu aspiratii inalte si spirit vizionar, ING continua sa atraga oameni de acelasi calibru: oameni cu initiativa, optimism si deschidere fata de schimbare. Inainte de a fi o banca, suntem o companie care se defineste prin viziunea, valorile si echipa sa. Ne reinventam si gasim modalitati noi de a incuraja oamenii sa fie cu un pas inainte.
Noi suntem ING.

Expirat
Asistent ING OFFICE Bucuresti  -  ING BANK ROMANIA