Asistent in brokeraj(broker de asigurare)

Achimbrok S.R.L. - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana competitiva, auto-motivata, care prospera intr-un mediu in schimbare rapida. Trebuie sa fie confortabil cu vanzarea directa (telefonica), lucrul cu parteneri, crearea interesului in produsele/serviciile noastre si sa aiba cunostinte de calificare a prospectelor si incheierea vanzarii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Descoperirea de noi oportunitati de vanzare, atat inbound, cat si outbound ;
  • Pregatirea contactarii clientilor, prin cercetarea companiei si a tuturor informatiilor necesare despre persoana;
  • Introducerea, actualizarea si mentinerea la un nivel calitativ a informatiilor din lista de nume.

Beneficii:
  • Pe langa comisionul aferent fiecarei vanzari ,in functie de targhetul propus de dumneavoastra mai puteti beneficia si de extracomision, bonusuri , premi si multe concursuri la care puteti sa participati.

O scurta prezentare video a companiei de 2 minute gasiti aici:
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos