Publicat 25 Iun 2007 | Expiră 26 Iul 2007

ASISTENT GESTIONAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare
Cunoasterea lb. engleze constituie avantaj
Utilizare PC: MS Office – Word, Excel
Cerinte specifice: responsabilitate, seriozitate, flexibilitate, atentie sporita, persoana organizata si cooperanta

Descrierea jobului

- Verifica si inventariaza bunurile receptionate
- Depoziteaza marfurilor conform planului de depozitare al companiei.
- Manipuleaza si organizeaza marfa in depozit
- Pregatirea bunurilor si a documentelor pentru expedierea catre clienti
- Intocmirea actelor aferente miscarilor de marfa: fise de magazie, facturi, avize de insotire.

Salariu + bonusuri
Tichete de masa
Telefon mobil
Cursuri de perfectionare profesionala

HR Analytics (www.analytics.ro) angajeaza pentru clientul sau, importanta firma cu sediul central in Brasov un Gestionar.
Clientul nostru este importator si distribuitor exclusiv in Romania al produselor unei cunoscute firme suedeze, avand ca domeniu de activitate productia de saltele si perne care reduc presiunea corpului.

Expirat
ASISTENT GESTIONAR  -  HR ANALYTICS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles