ASISTENT GESTIONAR - MAGAZIONER

sc. Loxan Atraktive srl. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Experienta pe un post similar constituie un avantaj, in special daca candidatul are cunostitie sau a mai lucrat in programul Mentor Entreprise
- Cunostinte f bune PC medii (Outlook , Excel , Word)- CONDITIE OBLIGATORIE
- Acuratete stricta in lucrul cu documentele si prelucrarea datelor;
- Atentie la detalii, meticulozitate, viteza de operare;
- Persoana responsabila, organizata si orientata spre rezultate;
- Flexibilitatea la preluarea de sarcini in functie de necesitati

Descrierea jobului

- Introducerea, verificarea, procesarea si asigurarea corectitudinii comenzilor;
- Gestiunea documentelor si monitorizarea fluxurilor de documente – fise de magazie, facturi, comenzi, etichete, AWB-uri;
- Predarea pachetelor pregatite curieratului rapid sau transportatorului si arhivarea AWB-urile (scrisoare de trimitere);
- Verificarea stocului fizic versus stocul scriptic;
- Operarea pe stoc, in gestiune si efectuarea inventarului periodic;
- Comunicare eficienta interdepartamentala;
- Contactare clienti
- Mentinerea diverselor rapoarte si evidente necesare departamentelor commercial/ administrativ

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamică si de dezvoltare profesionala prin activarea in diferite departamente ale companiei
- Posibilitate de promovare
- Salariu fix in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului;
- Tichete de masa in valoare de 20 lei/zi;
- Asigurare transport
- Orar: L-V:8-16

Loxan este importatorul si distribuitorul a mai multor branduri de calitate, care aparțin categoriei de parfumerie
și cosmetice: Cristiano Ronaldo, Police, Replay, La Rive, Eveline Cosmetics, Natura Siberica, Organic Shop, Planeta Organica, Tinti, Proraso, Muehle.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.