Publicat 25 Mai 2019 | Reactualizat 24 Iun 2019 | Expiră 25 Iun 2019

Asistent Generalist pentru Recoltari (Otopeni)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clinicile ANIMA angajeaza Asistent Generalist pentru cabinetul de recoltare. Va propunem:
- perioada contractuala nedeterminata
- norma intreaga de lucru (full-time)
- program 7:30-15:30 Luni - Vineri.

Descrierea jobului

Atributii:
- recoltarea de probe biologice conform procedurilor interne
- utilizarea sistemelor de recoltare moderne
- pregatirea psihologica a pacientului in vederea recoltarii
- pastrarea caracterului confidential al operatiunilor de serviciu.

Clinicile Anima, parte din grupul MedLife, aduc pe piata romaneasca conceptul de ingrijire medicala “aproape de tine”. Anima vine in intampinarea tuturor celor preocupati sa aiba o viata sanatoasa si ii apartine fiecarui pacient si familiei sale. La Anima recunoastem valoarea pe care o aduce individualitatea, diversitatea si grija fata de sanatatea celor apropiati.

Expirat
Asistent Generalist pentru Recoltari (Otopeni)  -  Clinicile ANIMA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles