Publicat 28 Feb 2008 | Expiră 30 Mar 2008

ASISTENT GENERAL MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana foarte organizata, riguroasa, punctuala, spirit de echipa;
- prezenta agreabila, cu o atitudine profesionista si diplomatica;
- spirit proactiv, spontaneitate, flexibilitate;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- cunostinte de engleza reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- activitati generale de secretariat;
- utilizare echipamente birou;
- intocmirea, organizarea, gestionarea si arhivarea fluxului de documente scriptice si electronice;
- gestionarea apelurilor telefonice din exterior intr-o maniera diplomatica si profesionista;
- corespondenta e-mail, fax, posta, sortarea si indosarierea corespondentei
- activitati de suport logistic si administrativ;
- persoana capabila sa reprezinte compania in relatiile cu clientii si colaboratorii;
- capacitatea de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe.

Fondată în 2003, firma Andromede Decor, prin intermediul lanţului de magazine de decoraţiuni interioare şi cadouri Bam Boo, a devenit în scurt timp unul din jucătorii importanţi pe piaţa produselor destinate decorării interioare şi a cadourilor. Magazinele Bam Boo ofera produse pentru toate categoriile de clienti (venituri, situatie sociala, cultura si varsta).

In ultimii ani, reteaua magazinelor Bam Boo s-a extins, in prezent existand 10 astfel de locatii in Bucuresti (5), Timisoara, Iasi, Constanta, Pitesti, Brasov.

Expirat
ASISTENT GENERAL MANAGER  -  BAM BOO - DECORATIUNI INTERIOARE