Publicat 05 Oct 2007 | Reactualizat 03 Nov 2007 | Expiră 05 Oct 2007

Asistent General Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare
-Experienta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara
-Cunostinte foarte bune de limba engleza (scris, citit, vorbit)
-Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj
-Abilitati de operare PC excelente-pachetul Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook si utilizare internet
-Abilitati de comunicare, planificare si organizare
-Persoana agreabila

Descrierea jobului

Postul presupune:
-Activitati admininistrative: stabilirea intalnirilor, rezervari,
-Gestionarea agendei zilnice a Directorului General
-Gestionarea si elaborarea corespondentei de afaceri (fax, email, telefon)
-Activitati de traducere, tehnoredactare documente, realizarea unor prezentari
-Intocmire de rapoarte si situatii la cererea Directorului General
-Suport in activitatea zilnica a Directorului General

Beneficii:
-Salariu motivant, telefon, bonuri de masa
-Posibilitate de dezvoltare a carierei intr-o companie aflata in plina extindere
-Mediu occidental de munca

Clientul nostru este o companie straina, parte a unui cunoscut grup austriac, cu o experienta de 40 de ani in comercializarea de utilaje de constructii. In Romania este reprezentant al unor marci cunoscute precum: JCB, Palfinger, Nissan etc.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent General Manager  -  CONFIDENTIAL