Publicat 26 Mai 2008 | Reactualizat 24 Iun 2008 | Expiră 26 Iun 2008

ASISTENT FINANCIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Cunoasterea aplicatiilor MS Office ( in special Excel )
•Buna cunoastere a limbii engleze
•Spirit analitic si organizat, abilitati de sintetizare a informatiei
•Dinamic si receptiv la schimbare
•Capabil sa lucreze sub presiune si sa respecte termene limita
•Experienta anterioara in domeniul financiar minim 3 ani

Descrierea jobului

•evidenta extraselor de banca
•pregatirea rapoartele de Invoice Order Forms pentru toti clientii
•emiterea facturilor si urmarirea facturilor emise ( scadentar, incasare)
•pastrarea evidentei documentelor interne ale KRUK si pregatirea lor pentru departamentul de Controlling
•suport pentru departamentul urmarire furnizori ( primire facturi, urmarire scadentar, pregatirea de OP-uri)
•pregateste documentele contabile primare (bilunar) pentru firma de contabilitate
•gestioneaza Inventarul pentru activele companiei ( altele decat rechizitele sau stocurile pentru operatiuni)
•suport pentru CFO in pregatirea rapoartelor financiare

Beneficii:

Posibilitati de crestere profesionala si promovare.
In functie de pregatire si abilitatile personale oferim un pachet salarial foarte atractiv

Global industry leader in debt collection business due to expansion of its business in Romania is looking for high potential young professionals to join their team.

Expirat
ASISTENT FINANCIAR  -  KRUK INTERNATIONAL SRL