Publicat 28 Aug 2007 | Reactualizat 26 Sep 2007 | Expiră 28 Sep 2007

Asistent Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta anterioara in domeniul financiar de minim 1 an;
- limba engleza fluent (vorbit/scris/citit);
- cunostinta altor limbi straine constituie avantaj;
- studii superioare economice finalizate;
- cunostinte operare PC (pachetul Office);
- abilitati de analiza a informatiilor;
- atitudine centrata pe obiective;
- fire energica, dinamica, foarte inteligenta;

Descrierea jobului

-operare plati interne si externe pe 4-5 programe de plati electronice
-urmarirea scadentelor la plata pt. furnizori importanti, OMW, ROMTELECOM, Electrica, Distrigaz etc.
-urmarirea si plata scadentelor de plata la credite si contracte de Leasing, chirii etc.
-plata impozitelor, taxelor, salariilor, etc
-participa la planificarea numerarului;
-participa la elaborarea de studii si analize;
-urmareste bugete;

Beneficii:
- salariu atractiv;
- climat organizational placut;
- formare profesionala continua;

M-Grup reprezinta un ansamblu de 15 de companii cu activitãti diverse, orientate în principal cãtre sectoarele farmaceutic/IT/imobiliar/productie.
Numarul de angajati pe Bucuresti este in prezent de aproximativ 1000.
resurseumane@sinapsa.ro

Expirat
Asistent Financiar  -  M-grup