Publicat 02 Mai 2007 | Expiră 02 Iun 2007

Asistent Financiar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana ordonata,
- Persoana muncitoare, foarte bine organizata, capabila sa administreze diverse sarcini zilnice, cu spirit de echipa si initiativa, flexibila si sociabila
- Minutiozitate, perseverenta, putere de concentrare, rezistenta crescuta la oboseala, accent pe calitatea activitatii prestate.
- Usurinta in asimilarea de noi cunostinte.
- Cunostinte operare PC (Word, Excel) ;
- Limba engleza constituie un avantaj;
- Cunostinte de contabilitate primara

Descrierea jobului

- Mentinerea relatiilor cu bancile, societatile de leasing si de asigurari
- Operatiuni contabilitate primara: registru de casa, , intocmire OP, BO, CEC, intocmire facturi comerciale si proforme, avize de expeditie, urmarire stoc, evidenta incasari si plati interne si externe.
- Evidenta facturi , avize, proforme, incasari numerar, cecuri, bo
- Evidenta si actualizare baza date clienti/furnizori
- Redacteaaza documentele in word si excel in limba romana/engleza;
- Intocmeste situatii, rapoarte financiare

Descrierea companiei

Agentie de materiale promotionale si productie publicitara

Expirat
Asistent Financiar  -  HELL ADVERTISING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles