Publicat 14 Feb 2007 | Expiră 14 Feb 2007

asistent financiar

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- sociabil, intreprinzator, dornic sa invete, spirit de echipa, abilitati de comunicare si negociere deosebite

Descrierea jobului

- promovarea serviciilor financiare ale companiei
- contactarea telefonica a potentialilor clienti in vederea satbilirii unei intalniri de consultanta
- intocmirea rapoartelor de activitate
- realizarea targetului lunar
Beneficii
- pachet financiar motivant
- bonusuri substantiale
- concursuri lunare, trimerstriale
- traininguri gratuite

Descrierea companiei

- companie multinationala cu capital austriac

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

asistent financiar  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles