Publicat 14 Feb 2007 | Reactualizat 15 Mar 2007 | Expiră 17 Mar 2007

ASISTENT FINANCIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Pregatire medie
- Cunoasterea excelenta a limbii romane, dictie
- Stapinirea pachetului Microsoft Office si notiuni de Windows
- Excelente abilitati de comunicare, usurinta in exprimare
- Excelente capacitati de negociere, siguranta, stapanire de sine
- Gandire independenta, pozitiva
- Capacitate excelenta de a va imparti timpul cat mai eficient
- Capacitate de analiza, planificare si urmarire a a finalizarii unei sarcini profesionale
- Persoana dinamica, amabila

Descrierea jobului

- Urmarirea incasarilor
- Reducerea creantelor prin telemarketing
- Calculul penalitatilor aferente facturilor expirate
- Redactarea somatiilor de plata
- Consemnarea raspunsurilor primite
- Rapoarte saptamanale
- Actualizarea bazei de date

Se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic, profesionist si un pachet salarial atractiv in functie de performante.

Companie internationala de publicitate, avand o dezvoltare dinamica pe piata romaneasca si cu un impresionant portofoliu de clienti in Europa de Est. Se doreste colaborare cu personal motivat orientat catre calitate si succes care sa participe la implementarea strategiilor noastre.

Expirat
ASISTENT FINANCIAR  -  SVS City Media

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles