Publicat 16 Oct 2008 | Expiră 16 Nov 2008

Asistent financiar, Consultant financiar, Manager de vanzari

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pt postul de manager de vanzari:

- Studii superioare finalizate;
- Cel putin 2 ani de experienta in managementul unei echipe de vanzari
- persoana energica, ambitioasa, dornica de realizari profesionale si financiare
- Foarte bune abilitati de planificare si organizare a activitatilor;
- Capacitatea de a motiva, influenta si conduce o echipa;
- Bune abilitati de comunicare si negociere,
- sa inteleaga nevoile si asteptarile clientilor
- cunostiinte avansate de limba germana
- Perseverenta in atingerea obiectivelor propuse
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil

pt postul de consultant financiar:

- persoana comunicativa, flexibila
- cunostiinte de limba germana constitue avantaj
- experienta in vanzari constituie avantaj
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;

pt postul de Asistent financiar:

Descrierea jobului

- Contract de mandat
- bonusuri si comisioane
- Plan de cariera;
- Plan de dezvoltare individuala conform managementului performantei
- Training de dezvoltare si profesional

Descrierea companiei

Consilier Financiar Independent

Expirat
Asistent financiar, Consultant financiar, Manager de vanzari  -  OK Consulting Broker de Asigurare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles