Asistent Farmacist Bucuresti - Sector 5

AD Pharma Dr. Max - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

 Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
 Experienta minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis;
 Aviz de Libera Practica avizat anul 2021
 Abilitati de relationare si comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati
 Ofera suport pentru operatiunile curente din farmacie;
 Participa la derularea campaniilor promotionale;
 Controleaza stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
 Face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
 Participa la inventare.

Beneficii
Iti oferim:
 Pachet salarial motivant;
 Bonuri de masa;
 Card de angajat cu multiple beneficii in retelele de farmacii;
 Abonament la o clinica privata platit de companie;
 Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
 Training-uri de specialitate;
 Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca, in grupul A&D Pharma Dr. Max, cel mai mare jucator cheie pe piata europeana, suntem peste 5000 de angajati, inspirati de viziunea unei lumi in care oamenii vor fi mai sanatosi si vor trai mai bine. Si credem cu tarie, ca facand lucrurile corect si cu pasiune, vom reusi sa ne indeplinim misiunea: aceea de a fi aproape de oameni si de a le oferi rapid solutii reale la nevoile zilnice legate de sanatate. Mai multe despre noi poti afla accesand site-ul www.drmax.ro
Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos