Publicat 06 Iun 2019 | Reactualizat 04 Iul 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Asistent Farmacist Braila

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de specialitate – Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie;
Aviz de libera practica vizat pe anul in curs (reprezinta un avantaj);
Aptitudini de comunicare si relationare interpersonale;
Orientare catre rezultate ;
Capacitate de convingere si persuasiune;
Atitudine pozitiva si proactiva

Descrierea jobului

Eliberează și recomandă produsele farmaceutice, conform legislatiei in vigoare;
Verifica periodic stocurile de marfa si valabilitatea acestora
Ofera suport in operatiunile curente din farmacie;
Identificarea nevoilor si recomandari personalizate pacientilor;
Participa activ la inventariere, receptia marfii si aranjarea acesteia conform planogramelor;

Lant de farmacie la nivel national, oferim oportunitati reale de dezvoltare si promovare, prin programe de training si coaching.

Expirat
Asistent Farmacist Braila  -  Sensiblu