Publicat 24 Iun 2019 | Reactualizat 22 Iul 2019 | Expiră 25 Iul 2019

Asistent Farmacie - Iasi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Lanțul de farmacii independente "Sfânta Maria" cauta persoane responsabile, atente la detalii, ce dețin competențe și standarde profesionale ridicate.

Cerințe:
Studii de specialitate finalizate - Absolvent al Școlii Postliceale - specializarea Asistent de farmacie
Abilități excelente de comunicare și relaționare interpesonală.
Atitudine proactivă, disponibilitate de a lucra în echipă.
Experiență pe o poziție similară de minimum 3 ani.
Cunoștințe medii de Microsoft Office.

Descrierea jobului

Respectă formele legale de eliberare a medicamentelor fără prescripție medicală.
Informează pacienții asupra modului de administrare a medicamentelor fara prescriptie medicala, precum și asupra potențialelor riscuri și efecte adverse.
Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice.
Răspunde de organizarea și efectuarea corectă și la timp a tuturor lucrărilor de gestiune
Administrează stocurile și urmărește termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice.

Beneficii:
Pachet salarial motivant corelat cu performanța obtinuta.
Tichete de masă.
Bonusuri de performanță lunare si semestriale în baza rezultatelor obținute.
Acces la conferințe și training-uri de specialitate, locale și naționale.
Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unuia din cele mai mari lanțuri de farmacii independente din Iași.
Acces gratuit la cursuri anuale cu credite.
Acces la activități de echipă și dezvoltare personală, organizate intern.
Mediu de lucru stabil, cu posibilități de promovare în cadrul unei echipe tinere și dinamice.

Farmaciile Sfânta Maria reprezintă un grup farmaceutic local, cu o vechime de peste 25 ani în Iași, ce deține în prezent peste 10 puncte de lucru , situate în zone centrale ale orașului.

Expirat
Asistent Farmacie - Iasi  -  Farmaciile Sfanta Maria