Asistent Farmacie / Farmacist / Farmacist diriginte

RANDSTAD ROMANIA - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

In colaborare cu partenerul nostru, unul dintre cele mai renumite lanturi de farmacii din Romania, cautam noi colegi/colege pentru rolurile de asistent farmacie, farmacist si farmacist diriginte, locatiile fiind in Bucuresti.

Ce ne dorim de la cei / cele care ni se vor alatura?
  • Experienta: minim 6 luni pe post;
  • Studii dе specialitate finalizate;
  • Certificat de Membru al OAMGMAMR si viza anuala / Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor;
  • Foarte bune cunostinte operare PC;
    Excelente abilitati de relationare si comunicare;
    Empatie, orientare catre pacient si persuasiune;
  • Disponibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitatile tale?
  • Eliberarea medicamentelor cu prescriptie medicala si OTC-uri;
  • Identificarea nevoilor pacientilor si formularea recomandarilor;
  • Informarea pacientilor despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
  • Participarea la receptia cantitativa si calitativ valorica a medicamentelor din farmacie;
  • Monitorizarea si gestioneaza stocurilor pentru asigurarea stocului optim, monitorizarea stocurilor in curs de exirare;
  • Aprovizionarea si asezarea marfurilor la rafturi; aplicarea preturilor pe produse;
  • Participarea periodica la inventarierea produselor din cadrul farmaciei.

Ce iti oferim?
  • pachet salarial personalizat in functie de abilitati si experienta (parte fixa + bonus lunar);
  • tichete de masa;
  • prime de sarbatori;
  • asigurare de viata;
  • card de fidelitate;
  • cursuri de dezvoltare profesionala continua;
  • mediu de lucru in care evolutia este incurajata.

Randstad is specialized in solutions in the field of flexible work and human resources services. Our services range from regular temporary staffing and permanent placements to in-house, professionals, search & selection, and HR Solutions.

The Randstad Group is one of the leading HR services providers in the world, with top-three positions in Argentina, Belgium & Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland, the UK, and the United States as well as major positions in Australia and Japan.

In 2015, Randstad had approximately 29,750 corporate employees and around 4,473 branches and in-house locations in 39 countries around the world. Randstad generated revenue of € 19.2 billion in 2015. Randstad was founded in 1960 and is headquartered in Diemen, the Netherlands.

Randstad Holding NV is listed on the NYSE Euronext Amsterdam, where options for stocks in Randstad are also traded. For more information see www.randstad.com.

Telephone: 0249/421576(Slatina) ; 0213/365253(Bucharest)

www.randstad/.ro / recruiting@randstad.ro

Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022