ASISTENT FARMACIE BALOTESTI si MOARA VLASIEI

sigma farm - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2100 - 2400 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Farmacia independenta Sigma Farm angajeaza Asistent Farmacie in locatiile din BALOTESTI si MOARA VLASIEI.

Ce ne dorim de la colega / colegul nostru:
  • Persoana dinamica, sociabila , dornica sa ofere pacientilor o consiliere de calitate si sa contribuie la buna organizare a unei farmacii.
  • Sa detina abilitati foarte bune de organizare, comunicare, relationare si adaptare in orice situatie, sa aiba o atitudine pozitiva combinata cu determinare si profesionalism.

Mai sunt importante:
Respectarea principiilor eticii si deontologiei profesionale;
Studii postliceale finalizate de asistent de farmacie;
Aviz de libera practica, avizat pe anul in curs;
Cunostinte de Microsoft Office.

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale vor fi: consilierea pacientilor, conservarea si eliberarea produselor medicamentoase, a produselor igienico-cosmetice, precum si a dispozitivelor medicale, raspunzand de calitatea acestora; verificarea si monitorizeaza stocurile, receptionarea si eticheteaza produselor.

Iti oferim in schimb posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara, un mediu profesionist, un salariu atractiv corelat cu performanta si sanse reale de promovare.
De asemenea, veti lucra cu proceduri de lucru clare si suportul tehnic necesar bunei desfasurari a lucrului in farmacie.

Beneficii :
  • Salariu net 2100 - 2400
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei / zi lucratoare;
  • Decontare transport

Farmacia este independenta , o afacere de familie, cu activitate din 2008 si cu 5 puncte de lucru in judetul Ilfov.
Posturile de farmacist / asistent de farmacie sunt pentru farmaciile din BALOTESTI si MOARA VLASIEI.
Publicat 11 nov. 2021 Reactualizat 9 dec. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos