Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

ASISTENT FACILITY MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii tehnice;
- Minim 1 anexeprienta pe o pozitie similara;
- Cunostinte operare pachetul MS OFFICE;
- Abilitati foarte bune de comunicare verbala si scrisa, precum si interrlelationare;
- Persoană foarte bine organizată, atentă la detalii;
- Atitudine pozitiva, seriozitate si responsabilitate;
- Punctuala, capacitate de planificare;
- Atentie la detalii;

Descrierea jobului

-Ofera suport Managerului de proiect in desfasurarea activitatilor necesare la nivel de locatie, pentru indeplinirea cerintelor contractuale;
-Ofera sprijin pentru o colaborare buna cu chiriasii si proprietarii pentru gestionare eficienta si in concordanta cu cerintele clientului a activitatilor din locatie;
-Gestioneaza documentele la nivel de locatie pentru a asigura fluiditatea si promptitudinea fluxului normal al activitatii (pontaje, plan de mentenanta)
-Colaboreaza cu Managerul de proiect si cu personalul tehnic din locatie in vederea indeplinirii activitatii de mentenanta;
-Ofera suport Managerului de proiect in desfasurarea activitatilor administrative.

BMF GRUP este o companie de top, specializata in servicii integrate pentru toate tipurile de cladiri.

Echipa BMF are expertiza in SERVICII INTEGRATE de FACILITY MANAGEMENT pentru constructii, cum ar fi: centre comerciale, birouri, platforme logistice, magazine multibrand, asambluri rezidentiale, locatii bancare.

Expirat
ASISTENT FACILITY MANAGER  -  BMF TOTAL SERV S.R.L.