Asistent Ecommerce Manager / Category Manager

Attitude eCommerce srl 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- "Can do" attitude
- Daca gramatica limbii romane este o necunoscuta pentru tine, mergi la urmatorul anunt (swipe left);
- Cunostinte foarte bune de operare calculator si introducere date (excel, word);
- Google iti este prieten si browsing-ul face parte din viata ta de zi cu zi;
​- Cunoasterea mediilor sociale online (Facebook, Instagram);
- Cunostinte de limba engleza la un nivel conversational;
- CANDIDATUL IDEAL RASPUNDE LA INTREBARILE din mini interview.;

Descrierea jobului

- Analizeaza date si identifica tendinte (tipuri de produse), pentru a determina trendul industriei, al pietei sau al comportamentului consumatorului, in vederea eficientizarii categoriilor alocate;
- Propune implementarea produselor noi sau delistarea articolelor neperformante, si urmareste evolutia stocurilor;
- Realizarea de actiuni pentru exhaustare stoc neperformant & capete de stoc;
- Verifica adaugarea de produse noi in platforma conform cu instructiunile trasate anterior;
- Suport pentru departamentul foto/video;
- Adauga continut si imagini pentru postari pe retelele sociale;
- Administreaza bugetul de marketing pus la dispozitie
- Oferi suport administrativ tuturor departamentelor companiei;

Suntem o agentie de Marketing Digital & eCommerce axata pe performanta, specializata in managementul magazinelor online pentru clienti din diverse domenii. Iti oferim un loc in echipa unde sa te simti bine si sa evoluezi, unde ideile tale sunt apreciate iar efortul rasplatit. Punem pret pe loialitate, diplomatie, inteligenta, ambitie, respect si buna dispozitie.

Publicat 2 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.