Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 19 Feb 2019

Asistent director

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilităţi de comunicare orală și scrisă;
Abilităţi de negociere și consultanţă;
Abilităţi de planificare și organizare a activităţilor;
Capacitate de a redacta rapoarte, de a sintetiza și clarifica informaţiile;
Atenţie concentrată și distributivă;
Cunoștinţe de operare PC, pachetul MS Office;
Personalitate ordonată, analitică, pragmatică;
Cunoștinţe de limbă engleza - nivel avansat;

Descrierea jobului

Redactează corespondenţa și diferite oferte la standarde de calitate care să asigure imaginea pozitivă a companiei;
Urmărește continuitatea corespondenţei desfășurate;
Arhivează corespondenţa pe criterii care să permită o identificare eficace și acces rapid la informaţii;
Îndeplinește activităţile zilnice de secretariat;
Asigură transmiterea documentelor prin poștă, fax, e-mail;

Holzindustrie Schweighofer este parte a Grupului Schweighofer și își are originile într-o afacere de familie austriacă, cu peste 400 de ani de experiență în industria de prelucrare a lemnului.

În prezent, compania operează în România trei fabrici de cherestea – la Sebeș, Rădăuți și Reci, o fabrică de panouri încleiate din lemn masiv la Siret și una de panel la Comănești, având o echipă perfomantă și dedicată de 3.000 de persoane.

Expirat
Asistent director  -  HOLZINDUSTRIE SCHWEIGHOFER BACO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles