Publicat 28 Oct 2008 | Reactualizat 26 Nov 2008 | Expiră 28 Nov 2008

asistent director vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, flexibila cu abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa.
Obligatoriu: studii superioare tehnice/inginer chimist sau mecanic. Sa cunoasca lb. enegleza nivel avansat si lb. germana nivel mediu. Sa aiba experienta de minim 3 ani in vanzari si sa aiba disponibilitatea de a calatori in tara si in strainatate.

Descrierea jobului

- implicare in prospectarea pietii si identificare de noi clienti
-elaborare si prezentare de oferte catre potentialii clienti
-participare la negocierea termeniilor contractuali si incheiere de contracte cu clientii si apoi rezolvarea solicitarilor lor
-monitorizarea pietei si ofertelor concurentei
-cooperare cu departamentul de marketing pentru promovarea produselor noi
-intocmirea rapoartelor de activitate saptamanale

SC BUSE GAZ SRL este o companie cu capital integral strain ce are ca obiect principal de activitate productia si comercializarea de gaze tehnice si echipamente.

Expirat
asistent director vanzari  -  SC BUSE GAZ SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles