Publicat 16 Oct 2008 | Expiră 16 Nov 2008

ASISTENT DIRECTOR VANZARI / MARKETING

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• studii superioare
• cunostinţe bune de operare PC -Microsoft Office
• cunoaşterea unei limbi străine de circulaţie internaţională (preferabil engleză)
• abilităţi de organizare, coordonare şi comunicare
• seriozitate, corectitudine, minuţiozitate
• dorinţă de autoperfecţionare şi acumulare de cunoştinţe
• spirit de iniţiativă şi dinamism
• orientare către eficienţă / rezultate
• rezistenţă la stres şi efort prelungit

Descrierea jobului

Atribuţii:
• ntocmirea de situaţii şi rapoarte privind activitatea departamentului VZ/MK
• gestionarea informaţiilor şi filtrarea acestora către directorul departamentului
• culegerea de date şi monitorizarea bugetului de cheltuieli al departamentului
• ţinerea evidenţei tuturor documentelor scrise, deciziilor şi actelor necesare bunei funcţionări a departamentului
Se oferă:
• Perspectiva unei cariere n cadrul unei firme de prestigiu
• Un pachet salarial atractiv plus bonuri de masă
• Condiţii de muncă la standard comunitar european

Companie moderna orientata in principal spre productia de etichete autoadezive. Datorita pasiunii, profesionalismului si seriozitatii care ne caracterizeaza, am ajuns cea mai mare tipografie flexografica producatoare de etichete autoadezive din Romania.

Expirat
ASISTENT DIRECTOR VANZARI / MARKETING  -  SC SUNIMPROF SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles