Asistent Director Regional Cluj

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Integritate morală;
  • Abilităţi şi experienţă organizatorică;
  • Capacitate de planificare şi prioritizare;
  • Atenţie distributivă;
  • Abilităţi dezvoltate de comunicare şi de a dezvolta relaţii interpersonale (în limba maternă precum şi într-o limbă de circulaţie internaţională);
  • Motivare şi eficienţă;
  • Capacitate de luare a deciziilor;
  • Cunoasterea unei suite software de genul Microsoft Office;

Descrierea jobului

  • Asigură legătura dintre persoana cu funcţie de conducere şi persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia;
  • Se ocupă de apelurile telefonice sau de diferite rapoarte şi cereri sosite pe numele persoanei cu funcţie de conducere;
  • Se ocupă de corespondenţa (email, fax, poştă ) persoanei cu funcţie de conducere şi redactează răspunsuri la aceasta (în măsura în care este abilitată să facă acest lucru);
  • Stabileşte agenda de întâlniri zilnice ale managerului pe baza programului acestuia şi în limita timpului disponibil;
  • Întâmpină (şi conduce) persoanele pe care managerul urmează să le întâlnească;
  • Organizează şi coordonează întâlniri şi conferinţe;
  • Concepe şi redactează documente, prezentări şi rapoarte;
  • Poate reprezenta managerul la întâlniri atunci când acesta nu este prezent;
  • Primeşte înregistrează, scanează documente contabile şi le distribuie conform procedurilor interne;
  • Pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces.
  • Verificarea stocului si realizarea comenzilor;
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin posta/e-mail/curierat;
  • Întocmirea rapoartelor solicitate de superiorul direct;

Melinda Impex Instal (în continuare Melinda Instal), înfiinţată la sfârşitul anului 2003, este un importator şi distribuitor naţional de materiale de instalaţii şi obiecte sanitare acţionând în toate localităţile importante din ţară, acoperind aproximativ 90% din teritoriul României.
Suntem cunoscuţi şi recunoscuţi ca fiind un partener valoros şi de încredere atât de clienţi, consumatori, furnizori, cât şi de comunităţile unde ne desfăşurăm activitatea.
Oferim clienţilor şi partenerilor noştri pe lângă gama largă de produse de instalaţii şi obiecte sanitare, pachete complete, asigurându-le suport tehnic şi servicii utile, precum distribuţie prin curse regulate, consultanţă şi servicii tehnice, proiectarea amenajării băii.

Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022