ASISTENT DIRECTOR - Perioada Determinata

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are o atitudine pozitiva, doreste sa lucreze intr-un mediu profesionist si sa se dezvolte continuu.
Persoana potrivita acestui post trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii medii, eventual superioare;
- experienta minima pe un post similar;
- ofera suport in procesele de preluare a facturilor, introducerea lor in aplicatia specifica si alocarea lor aprobatorilor;
- ofera suport departamentului financiar in ceea ce priveste operatiuni de semnare a contractelor si scanarea lor;
- ofera suport departamentelor pentru organizarea activitatii de protocol si deplasari externe;
- coordoneaza activitatea de suport organizatoric a auditurilor, a vizitelor externe;
- distribuie corespondenta pe criterii care sa permita o identificare eficace si acces rapid la informatii;
- realizeaza traducerea in/din limba engleza eventual spaniola, a documentelor de prezentare a organizatiei sau a altor documente specifice managementului organizatiei;
- ofera suport departamentului de aprovizionare pentru inregistrarea furnizorilor si semnarea contractelor;
preia si redirectioneaza apelurile telefonice.
- ofera suport departamentului de planificare pentru pregatirea dosarelor de fabricatie.

Descrierea jobului

Asistentul Director lucreaza in cadrul departamentului Administrativ.
Sаrcinile pе carе lе indеplinestе asistent director sunt:
- Informeaza eficient toate partile interesate despre problemele identificate la nivelul organizatiei si care intra in aria sa de competenta.
- Mentine o buna colaborare cu toti partenerii interni si, daca este cazul, externi.
- Promoveaza un cadru de lucru bazat pe respect reciproc, transparenta si profesionalism si mentine un climat favorabil indeplinirii sarcinilor de lucru si mediului.
- Ofera suport administrativ si logistic tuturor departamentelor.

Compania face parte din grupul Qualicaps, unul dintre cei mai mari producatori de capsule tari din gelatina utilizate in industria farmaceutica.
Fabrica din Bucuresti este cea mai noua din grup, este dotata cu echipamente de ultima generatie functionand pe baza unui proces de productie modern.
Valorile in care credem sunt: profesionalismul, responsabilitatea, calitatea, corectitudinea, increderea, implicarea.
Publicat 19 oct. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos