Asistent Director General

AppTown - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Absolvent studii superioare;
• Experiență relevantă în domenii precum: juridic, administrativ, management de proiect, proiecte de responsabilitate sociala, mediu ONG/asociatii/fundatii
• Foarte bune abilitati dе comunicare, relationare;
• Spirit de inițiativă și atitudine proactivă;
• Abilitati dе organizaresi planificare;

Descrierea jobului

• Ofera suport echipei de management in activitatea specifica
• Organizeaza si coordoneaza calendarul evenimentelor interne si externe
• Gestioneaza documentele si autorizatiile companiei (arhivare, verificare valabilitate)
• Redacteaza diferite documente la nevoie (contracte generale, adrese, notificari, etc)
• Centralizeaza si comanda necesarul de consumabile

Beneficii
• Contract de munca pe perioada nedeterminata, venituri motivante
• Traininguri de specialitate
• Abonament Bookster
• Abonament servicii medicale

Suntem o echipa tanara si avem un scop bine definit, acela de a oferi calitate si confort. Tratam proiectele cu seriozitate si dedicare, implicandu-ne total in intregul proces de constructie, de la inceput pana la finalizare.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 14 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos