de ani Fără Frică...

Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 04 Apr 2019 | Expiră 09 Apr 2019

Asistent dezvoltare imobiliară

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ești „AS” în Google search și vorbești și franceză? Atunci ai putea fi persoana de care avem nevoie! Îți propunem un proiect unic pe piața din Romania dar cu vaste beneficii.

Nu trebuie să fii desprins din peisajul pieței imobiliare ca să gasesti cel mai bun local, în cel mai bun loc, la cel mai bun preț. Avem toate resursele necesare pentru a te transforma într-un expert.

Hai în echipa noastră să dezvoltăm împreună un lanț de magazine din Franța!

Descrierea jobului

Ce face un Asistent dezvoltare imobiliară?

- Prezintă interlocutorilor (proprietari, agenți imobiliari, primării, etc.) prin telefon conceptul și strategia de dezvoltare imobiliară a lanțului de magazine;
- Caută pe internet (anunțuri, presă, etc.) spații comerciale peste 650 m²;
- Obține de la interlocutori informații suplimentare despre spațiile identificate și le introduce într-o baza de date;
- Realizează prezentări Power-Point pentru spațiile corespunzătoare și le transmite colegului de pe teren;
- Comunică constant cu partenerii imobiliari pentru a actualiza bazele de date.

Ce beneficii te asteaptă în departamentul de Expansiune?

- Formare comercială « à la française »;
- Teambuilding la sediul clientului (15-19 aprilie 2019);
- Acces la programul de fidelizare intern (bazat pe competențe și rezultate);
- Integrarea într-o echipă unită și ajutor constant pentru dezvoltarea profesională;
- Activitate plăcută și interactivă, non-tehnică și lipsită de stress;
- Autonomie pe post pentru organizarea activității săptămânale;
- Program flexibil de zi (luni-vineri) cu weekend-ul liber;
- Concediu în orice perioadă dorită și sărbători legale libere;
- Pachet salarial atractiv.

Nu te-am convins încă?
Vino la un Discovery Day și vei vedea exact cine suntem și ce facem!

12 ani de experiență, peste 800 de colegi în 11 sedii din România, Republica Moldova, Polonia, Bulgaria, Ucraina și Tunisia. Peste 20 de proiecte cu expunere internațională. Partener strategic în training – DARE AcademyMediu multicultural și un zumzăit continuu într-o multitudine de limbi străine: engleză, franceză, italiană, spaniolă, greacă, germană, rusă, turcă, sârbă, croată. Clienți din toate colțurile lumii.

Care este activitatea principală a VEO? Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Suport și Dezvoltare IT.

Ce ne definește? PASIUNEA şi IMPLICAREA. Punem aceste ingrediente magice în tot ceea ce facem, iar acest lucru se reflectă nu numai în rezultatele noastre, ci mai ales în activitatea noastră zilnică.
Avem o bază de cunoștințe imensă construită în ultimii 12 ani, pusă la dispoziția ta. Tot ce îți trebuie este dorința de a reuși. Nu te putem ajuta cu asta, dar cu restul ... Da, putem!

Expirat
Asistent dezvoltare imobiliară  -  Veo Worldwide Services

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles