Publicat 02 Nov 2007 | Reactualizat 01 Dec 2007 | Expiră 02 Nov 2007

ASISTENT DEPOZIT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- muncitor;
- spirit de echipa;
- organizat ;
- punctual

Descrierea jobului

Raspunde de integritatea bunurilor aflate in depozit;
Participa la descarcarea camioanelor primite de la furnizori;
Verifica receptia retururilor/rebuturilor trimise
Raspunde de asezarea/depozitarea produselor pe rafturi ;
Participa la incarcarea /descarcarea produselor

Fondată în 2003, firma Andromede Decor, prin intermediul lanţului de magazine de decoraţiuni interioare şi cadouri Bam Boo, a devenit în scurt timp unul din jucătorii importanţi pe piaţa produselor destinate decorării interioare şi a cadourilor. Magazinele Bam Boo ofera produse pentru toate categoriile de clienti (venituri, situatie sociala, cultura si varsta).

In ultimii ani, reteaua magazinelor Bam Boo s-a extins, in prezent existand 10 astfel de locatii in Bucuresti (5), Timisoara, Iasi, Constanta, Pitesti, Brasov.

Expirat
ASISTENT DEPOZIT  -  Andromede Decor SRL